mersin adana tren saatleri

Adana - Konya tren saatleri

 

Son Güncelleme : Ocak 9, 2014 21:20

TOROS EKSPRESİ

Toros Ekspresi, Adana-Eskişehir arası yolculuktur. Konya'dan yapılan Yüksek Hızlı Tren aktarması sayesinde Adana ve Karaman'dan Ankara'ya kısa sürede ulaşımı sağlar. YHT çalışmaları nedeniyle 01 Ekim 2013 tarihinden itibaren Konya-Adana-Konya arasında işletilecektir.

Kalkış saatleri ;

Adana : 07;01 Konya : 15;00

Yenice : 07;24

Varış saatleri ;

Adana : 21;30 Konya : 13:52

Yenice : 21;10

Mersin yönünden gelen yolcular aktarmalı olarak Yenice'den sonra yolculuklarına devam etmektedirler.

ADANA - KONYA
  İstasyon Kodu Ve Adı Hareket Saati
1 ADANA-6503 07:01
2 ŞAKİRPAŞA-D-6610 07:06
3 YENİCE-6633 07:24
4 DURAK-6540 07:42
5 KELEBEK-D-6573 07:55
6 K.İSALI BUCAĞI-6567 08:07
7 HACIKIRI-6552 08:25
8 BELEMEDİK-6523 08:45
9 POZANTI-6601 08:58
10 ÇİFTEHAN-6535 09:18
11 GÜMÜŞ-6548 09:43
12 ULUKIŞLA-6627 10:08
13 OSMANCIK-6660 10:21
14 ÇAKMAK-6532 10:33
15 EREĞLİ-6541 10:57
16 AYRANCI DERBENT-6519 11:33
17 SUDURAĞI-6608 11:56
18 KARAMAN-6569 12:16
19 ARIKÖREN-6514 12:49
20 ÇUMRA-6537 13:04
21 KAŞINHAN-6572 13:22
22 KONYA-6575 13:52
KONYA - ADANA
  İstasyon Kodu Ve Adı Hareket Saati
1 KONYA-6575 15:00
2 KAŞINHAN-6572 15:19
3 ÇUMRA-6537 15:37
4 ARIKÖREN-6514 15:53
5 KARAMAN-6569 16:24
6 SUDURAĞI-6608 16:39
7 AYRANCI DERBENT-6519 17:03
8 EREĞLİ-6541 17:39
9 ÇAKMAK-6532 18:04
10 OSMANCIK-6660 18:17
11 ULUKIŞLA-6627 18:43
12 GÜMÜŞ-6548 19:17
13 ÇİFTEHAN-6535 19:36
14 POZANTI-6601 19:55
15 BELEMEDİK-6523 20:08
16 HACIKIRI-6552 20:26
17 K.İSALI BUCAĞI-6567 20:37
18 KELEBEK-D-6573 20:44
19 DURAK-6540 20:52
20 KM 345+500-6419 21:07
21 YENİCE-6633 21:10
22 ŞAKİRPAŞA-D-6610 21:25
23 ADANA-6503 21:30

 

Adana Konya Tren Fiyatları
Tarife Tren Ücret
Tam: 20,50
Gidiş Dönüş: 33,00
Genç (13-26): 16,50

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI: (06.00-23.30 SAATLERİ ARASINDA HİZMET VERMEKTEDİR)

KONYA:
(332) 322 36 70 - (06.00-22.00)

 ADANA:

(322) 453 31 72 - (05.00-22.00)

 

İlgili Linkler

Adana - Mersin Tren Saatleri (detaylı)

Mersin - Adana Tren Saatleri (detaylı)

Tarsus - Adana Tren Saatleri (detaylı)

Mersin - Tarsus Tren Saatleri (detaylı)

Yenice - Adana Tren Saatleri (detaylı)

Yenice - Mersin Tren Saatleri (detaylı)

Adana ve Mersin Bölgesel Trenler

ADANA - ANKARA

MERSİN - ANKARA

ADANA - KONYA

ADANA - ELAZIĞ

ADANA - MALATYA

ADANA - KAYSERİ (YENİ)

MERSİN - ADANA - İSLAHİYE (YENİ)

MERSİN - ADANA - İSKENDERUN (YENİ)

 

 

Site Hakkında

Bu web sitesi Mersin-Adana şehirleri arasında ulaşımı kolaylaştırmak amacıyla kurulmuştur. Bu sitede yer alan bilgilerin herhangi bir hak talebi bulunmaz.

Reklam-İletişim

  • Email:bilgi@mersinadana.com

Sosyal Bağlantı



like-button.net here wordpress-themes.org here