mersin adana tren saatleri

Mersin - İskenderun tren saatleri

Son Güncelleme : January 28, 2015 22:09

Mersin İskenderun treni haftanın her günü karşılıklı olarak Mersin -Adana-İskenderun arası seferdir.

Güzergah Pulman tipi Vagonlarla konforlu bir şekildedir.

Mersin, İskenderun hattı boyunca uğranılan tren istasyonları ve şehirler;

MERSİN, Tarsus, Yenice, ADANA, Ceyhan, Dörtyol, İSKENDERUN tren saat ve fiyatları aşağıdaki tabloda yer almaktadır.

İskenderun Mersin Tren Saatleri

Sıra İstasyon Saati Fiyat TL İndirimli TL
1 İskenderun  07:15    
2 Sarıseki 07:26    
3 İsdemir 07:34    
4 Km.38+075 07:39    
5 Yakacık 07:42    
6 Dörtyol 07:50    
7 Erzin 08:08    
8 Toprakkale 08:22    
9 Günyazı 08:36    
10 Ceyhan 08:47    
11 Yakapınar 09:05    
12 İncirlik 09:18    
13 Kiremithane 09:24    
14 Adana 09:32    
15 Şakirpaşa 09:37    
16 Şehitlik 09:42    
17 Yenice 09:57    
18 Tarsus 10:11    
19 Huzurkent 10:18    
20 Taşkent 10:24    
21 Karacailyas 10:30    
22 Tırmıl 10:34    
23 Mersin (Varış) 10:40    

İskenderun Mersin Tren Saatleri

Sıra İstasyon Saati Fiyat TL İndirimli TL
1 Mersin 17:50    
2 Tırmıl 17:57    
3 Karacailyas 18:01    
4 Taşkent 18:07    
5 Huzurkent 18:12    
6 Tarsus 18:19    
7 Yenice 18:34    
8 Şehitlik 18:48    
9 Şakirpaşa 18:53    
10 Adana 19:00    
11 Kiremithane 19:06    
12 İncirlik 19:13    
13 Yakapınar 19:26    
14 Ceyhan 19:42    
15 Günyazı 19:53    
16 Toprakkale 20:08    
17 Erzin 20:22    
18 Dörtyol 20:40    
19 Yakacık 20:48    
20 Km.38+075 20:51    
21 İsdemir 20:57    
22 Sarıseki 21:05    
23 İskenderun (Varış) 21:15    
Mersin İskenderun Tren Fiyatları
Tarife Ücret
Tam: 16,25 TL
Gidiş Dönüş: 26 TL
Genç (13-26): 13 TL
Adana İskenderun Tren Fiyatları
Tarife Ücret
Tam: 12 TL
Gidiş Dönüş: 19 TL
Genç (13-26): 9,5 TL

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI: (06.00-23.30 SAATLERİ ARASINDA HİZMET VERMEKTEDİR)

İstasyon Adı Telefon Saatler
Mersin   0 324   231 12 67  06:00 - 23:00
Tarsus  0 324   624 17 15  06:00 - 23:00
Adana  0 322   453 31 72  05:00 - 22:00
Ceyhan   0 322   613 45 07  06:30 - 20:30    12:30 - 20:30
Dörtyol  0 326 712 24 54  
İskenderun 0 326 614 00 49  

 

İlgili Linkler

Adana - Mersin Tren Saatleri (detaylı)

Mersin - Adana Tren Saatleri (detaylı)

Tarsus - Adana Tren Saatleri (detaylı)

Mersin - Tarsus Tren Saatleri (detaylı)

Yenice - Adana Tren Saatleri (detaylı)

Yenice - Mersin Tren Saatleri (detaylı)

Adana ve Mersin Bölgesel Trenler

ADANA - ANKARA (19:30)

MERSİN - ANKARA (Yenice 19:51)

ADANA - KONYA (07:00)

ADANA - ELAZIĞ (07:00)

ADANA - MALATYA (07:00)

ADANA - KAYSERİ (16:45)

MERSİN - İSLAHİYE (17:20)

ADANA - İSLAHİYE (17:20)

MERSİN - İSKENDERUN (17:50)

ADANA - İSKENDERUN (19:00)

TCDD İstasyon İletişim Bilgileri

MERSİN (324) 231 12 67 06:00 - 23:00
Tarsus (324) 624 17 15 06:00 - 23:00
ADANA (322) 453 31 72 05:00 - 22:00
Ceyhan (322) 613 45 07 06:30 - 20:30
Dörtyol (326) 712 24 54  
İskenderun (326) 614 00 49  
MALATYA (422) 212 40 40  07.00 - 23.00
ELAZIĞ (424) 212 18 67  05.30 - 17.00
KONYA (332) 322 36 70 06.00 - 22.00
ANKARA (312) 311 06 20 
(312) 310 65 15
(312) 311 49 94
 

 

 

Site Hakkında

Bu web sitesi Mersin-Adana şehirleri arasında ulaşımı kolaylaştırmak amacıyla kurulmuştur. Bu sitede yer alan bilgilerin herhangi bir hak talebi bulunmaz.

Reklam-İletişim

  • Email:bilgi@mersinadana.com

Sosyal Bağlantı



like-button.net here wordpress-themes.org here